•ChCeš UděLaT deSigN?→TU

•Wanna be affS?//Spřátelko?→TU
Květen 2009

Bleskowka//číísloo XXXX

31. května 2009 v 15:32 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×SoUtĚžE×
1.Achoj
2.jak se máš?
3.co děláš?
4.seš affí?
5.kluk/holka
6.oblíbená celebritka?
7.film?
8.herec/čka
9.co škola?
10.máš kluka?
11.máš libko?-(libim se ti)
12.co děláš ve free time?
13.jaký posloucháš rádioo?
14.baví tě too?
15.mě nee..xD
16.ještě 4
17.tak 3
18.Tak co by jsi chtěl/a na diplooom?
19.Beru max.15 lidi..
20.THE END!!Achooj♥MTR:-*


Chceš ohodnotit bog?

31. května 2009 v 12:17 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×BlOg×
AChooj jestli chceš ohodnotit blog tak mi písni..:-)PŘIHLÁŠKA:

→Jméno
→Kolik ti je let
→Jak dlouho máš blog...
→adresuu

HODNOTÍM:

→Záhlavý→max.10B
→Menu→max.10B
→Články→max.10B
→Design→max.10B
→Náwštěvnost→max.10B
a ještě nějaké věci,které mě zaujaly

DOUFÁM ŽE SE NĚKDO PŘIHLÁSÍ:-*

Dneska asik nic!!

30. května 2009 v 13:47 | ►LaDy GuAnO©◄
Achooj klobásové:-D
dneska tu moc nebudu možná večer!!
Mám jet za nejkylidičkama na swěte!!
Twl já je žeruu!!
úJezd-is the best!
Kuwa lool j áse zblázním..

OŽEREEM SE!!
O KUŘÍME SEE!!xD

kurŇa to bude nejwííts den!
DSC01865.JPG

Tady se jezdí na BMXku uupa superr!Zš Ujezd♥♥

PussyCat dolls feat.A.R Rahman→Jai Ho

30. května 2009 v 12:58 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×MuSiC&ViDeA×


Superko musicC

Designeek for sasa888 //with Hanna Beth

28. května 2009 v 17:19 | ►LaDy GuAnO©◄
Zdáárec banáni...
Mám hotowej dess pro sasa888
with Hanna Beth....
Jestli ho nechceš tak ho dám do "Free Designes"!

PRAWIDLA:

1.MUSÍŠ HO MÍT NA BLOGU ASPOŇ TÝDEN!
2.NEWYDÁWAT ZA SWOJE!
3.MUSÍŠ SI HO VZÍT DO TÝDNE!(jestli máš pozastawenej blog,tak omlouvám)
*JINAK JDE DO FREE DESIGNES!

Okraje atd si musíš vybrat sama...každý to má jinak!:-*

Sand se ti líbí:-**

Shannen Doherty//životopisS

27. května 2009 v 20:54 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ׎iVoToPiSy×
Shannen Doherty

Povolání: herečka, producentka, režisérka
Věk: 38
Datum narození: 12. 04. 1971
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »

Životopis

Shannen Doherty se narodila 12.dubna 1971 ve státě Tennessee, rodičům Tomovi a Rose Dohertyovým. Její otec pracoval v bance, zatímco její matka vlastnila kosmetický salón. Má staršího bratra jménem Sean. V roce 1978 se mladá Shannen přestěhovala se svojí rodinou do Los Angeles, kde měl její otec zařízenou lepší práci. Již od útlého věku věděla, že se chce věnovat herectví. A věci na sebe nenechali dlouho čekat a Shannen Doherty dostala v pouhých 10letech roli v seriálu "Father Murphy".

Vždy byla vynikající studentkou se skvělými výsledky a zapojovala se do různých hereckých soutěží a podobně. Ale v soukromí byla spíše sámotářka, která nevyhledávala velké skupiny lidí. První větší úspěch zaznamenala již v 11letech v "Little House on the Prairie" jako Jenny Wilder. Dále pak hrála například v seriálu "Our House". Po té to šlo samo a mezi její větší filmové role patří filmy jako "Girls Just Want to Have Fun", kde hrála po boku
Jessicy Parker a Helen Hunt a nebo film "Heathers" kde mimo jiné hrála i Winona Ryder.

Její opravdový úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19let, když se seznámila s Aaronem Spellingem a ten jí obsadil do seriálu "Beverly Hills, 90210". Tam hrála jednu z hlavních rolí - Brendu Walshovou. Velmi přitahovala pozornost médií a stala se z ní skutečná hvězda. Ovšem kvůli problémům v jejím osobním životě, seriál po čtyřech sériích opustila a její sláva začal postupně upadat.

Krátce před tím než odešla z "Beverly Hills" (1993) uzavřela sňatek s Ashley Hamiltonem, bohužel pět měsíců na to se rozvedli, protože Shannen Doherty cítila, že se k sobě nehodí a navíc se vídali jen párkrát za týden.

V roce 1998 se opět shledala s Aaronem Spellingem a ten jí nabídl slibnou roli - Prue Halliwellové v seriálu "
Charmed". Tam hrála spolu s Alyssou Milano a Holly Marií Combs. Dokonce režírovala 3 epizody. Ale ani tady nevydržela příliš dlouho a seriál opustila po třech sériích, proslíchá se, že měla neshody s Alyssou Milano a navíc se chtěla více věnovat práci na filmu. To se jí dařilo a od té doby natočila spoustu fimů, mezi nimi například "Another Day", "The Rendering" a "Nightlight".
Shannen se znovu vdala 24. ledna 2002 v Las Vegas za Richarda Solomona, obřad probíhal v tajnosti jen v kruhu rodiny a blízlých přátel. Vydrželi spolu 9 měsíců, ale svoje manželství ukončili až v roce 2003, přesto však zůstali dobrými přáteli.

Po té se vrátila k televizi a stala se uvaděčkou pořadu "Scare Tactics". v roce 2004 hrála v seriálu "North Shore" a v roce 2005 v seriálu "Love, Inc." Od té doby se Shannen Doherty daří a stále se pohybuje mezi televizí a filmem. Její poslední
projekt je televizní show s názvem "Breaking Up With Shannen Doherty" v té pomáhá lidem ukončit, nebo naopak napravit jejich vztahy.

Nelly Furtado//životopisS

27. května 2009 v 15:14 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ׎iVoToPiSy×
Jméno: Nelly Kim Furtado
Datum narození: 02/12/1978
Místo narození: Victoria, British Columbia, Canada
Znamení: Střelec
Národnost: Kanadská
Otec: Antonio Jose Furtado ( portugalský imigrant)
Matka: Maria Manuela Furtado ( portugalská imigrantka)
Sestra: Lisa Anne Furtado
Bratr: Michael Anthony Furtado
Dcera: Nevis, narozena 20.září 2003
Přítel: Jasper Gahunia ( DJ Lil Jaz)
Nelly Furtado se objevila na hudební scéně na podzim roku 2000, ve věku 20 let, s jejím oslavovaným albem Whoa, Nelly! Nahrávky jako I'm Like A Bird nebo Turn Off The Light (oba se umístily v Billboard charts mezi Top 10 mezi singly) představily Nelly Furtado posluchačům jako mladou Kanaďanku, narozenou v Britské Kolumbii, s portugalskými kořeny, která hudbě přinesla osobitou živost spojením hip-hopu, portugalského fado, popu, soulu, klasiky, folku, tance, latiny a všeho, co jí připadalo nevšední a živé.
Vždycky věděla, že bude mít jednou vlastní kapelu a měla také štěstí, byla totiž už ve svých 18cti letech objevena při soutěži talentů v Torontu. V hledišti stál její budoucí manager. Nelly je velice spontánní a je obrovský hip-hopový fanda, ale poslouchá také mainstream jako Madonnu, Radiohad, U2 nebo Salt´n´Pepa.Zdroj:

Jseem se nudilla...xD

23. května 2009 v 15:04 | ►LaDy GuAnO©◄
....a vyšlo ztoho todle:-) Je to aspoň hezzkéé?

Eva Longoria//ŽivotopisS

23. května 2009 v 11:23 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ׎iVoToPiSy×

Free Image Hosting
Povolání: Modelka, herečka
Věk: 34
Datum narození: 15. 03. 1975
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Znamení: Ryby

Životopis

Eva Longoria Parker americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.
Její rodiče jsou američané mexického původu. Katolíci. Je nejmladší ze čtyřech dětí, samých dívek. Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Její první televizní role přišla, když hostovala v několika dílech známého seriálu Beverly Hills 90210. To byly ovšem jenom první krůčky, které vedly ke dveřím zvaným Mladí a neklidní, kde se Eva usídlila na dva roky. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Její dráhou se v jejím případě stala role všehoschopné ženy v domácnosti. Eva Longoria hraje také v seriálu Zoufalé manželky.

Eva Longoria//Photoshoots 0.1

23. května 2009 v 11:20 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×PhOtOsHoOtS×
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingMiley Cyrus//PhotoshootS 0.1

23. května 2009 v 11:17 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×PhOtOsHoOtS×
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image HostingExilia//životopisS

20. května 2009 v 20:27 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ׎iVoToPiSy×

  • Členové
  • Masha
  • BH
  • Elio Alien
  • Privacy
  • Nástroje
  • zpěv,texty
  • bicí
  • kytara
  • basa

O skupině

Zpěvačka Masha skládá texty k písním, texty jsou hodně o životních zážitcích a zkušenostech, album Unleashed je zvláštní tím, že hodně textů je o světových problémech, hlavně válkách a bídě.

Hodně lidí je přirovnává ke Guano Apes, ale Exilia je ještě tvrdší a Masha má drsnější hlas, v nejtvrdších písničkách skoro nepoznáte, že jde o holku. Pokud chceme škatulkovat tak styl hudby je něco jako nu metal nebo crossover. Jejich vzory jsou Led Zeppelin, Korn, Slipknot apod. a spřízněné kapely jsou např. In Extremo, Guano Apes, Clawfinger, HIM nebo Therapy.

Úplné počátky této italské skupiny jsou z roku 1998, když se zpěvačka Masha seznámila v milánském obchodě s hudebninami s kytaristou Elioalienem. O 2 roky později vydali debutové album Rightside Up, které získalo dobré ohlasy v Itálii a Švýcarsku. Skupina se stala kompletní v roce 2001, kdy se přidali basista Random a bubeník Ge (nyní mají nového bubeníka jménem Ale).

V roce 2004 prorazili našlapaným albem Unleashed ze kterého pocházejí 3 úspěšné singly-Stop Playing God, Coincidence a Can´t Break Me Down.

Nejnovější (loňské) album se jmenuje Nobody Excluded ze kterýho vydali zatím 2 singly-Kill Me a Your Rain.

Exilia koncertuje různě po Evropě (nejčastěji v Německu a Itálii), u nás před pár lety byli předskokany Rammstein.

Exilia

Tady je Masha strááášně hezkáá!!!Exilia: Masha

Janet Jackson//Zivotopis

19. května 2009 v 20:36 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ׎iVoToPiSy×
Povolání: Zpěvačka
Věk: 43
Datum narození: 16. 05. 1966
Místo narození: Gary, Indiana, USA
Znamení: Býk aktuální horoskop »

Životopis

Černá americká zpěvačka a hráčka na klávesové nástroje (vlastním jménem Janet Damita Jo Jackson), narozená v Gary v Indianě (1966) jako sestra slavných sourozenců Jacksonových. S nimi nahrává a vystupuje pouze sporadicky. Orientuje se především na diskotékovou scénu.

Ve 2. pol. 70 let se objevuje v několika TV programech, ale zásadní úspěch hudební se dostavuje až v r. 1986 v podobě hitů What Have You Done For Me Lately (úspěch i v Anglii), Nasty a When I Think Of You (1. místo v amer. žebříčku). Špičky americké hitparády dosáhne i album Control z roku 1986.

V dobře nastartované kariéře ji provázejí jak další úspěšná alba Rhythm Nation 1814 (1989) a Janet (1993) - obě na špici amer. hitparády, tak řada hitů, m.j. Miss You Much (1989 - 1. v USA), Rhythm Nation, Escape, Come Back To Me, Black Cat (všechny 1990, přitom Escape a Black Cat byly 1. v amer. hitp.) a Love Will Never Do (1991).


Zdroj: osobnosti.cz

Diskuze//Co vy a Michael Jackson a Janet Jackson;

19. května 2009 v 18:03 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×BlOg×
Diskuzee:

Co vy a Michael Jackson a Janet Jackson;

Ja si myslim ze jsou supeer...hlavne Janet,hezzu tanci a zpivaa:-*

___________________________________________________

Do komentu napiste vasi odpoved...:-*


MIchael..
Janet

Jared Leto//Photoshoots 0.1

19. května 2009 v 17:50 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×PhOtOsHoOtS×
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting


RihanNa//PhotoShoot 0.1

19. května 2009 v 17:48 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×PhOtOsHoOtS×
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting


Hanna Beth//Její bráchaa MARLON

18. května 2009 v 12:45 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×ScEnE×

Brookelle Bones//Photoshoot 0.1

18. května 2009 v 12:34 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×PhOtOsHoOtS×
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingZDROJ →for me
ZDROJ →for you

Good Charlotte//životopis

17. května 2009 v 11:34 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ׎iVoToPiSy×
11. března 1979 se jedné rodině ve Waldorfu v americkém státě Maryland narodila dvojčata Benji a Joel.
Jejich rodičům to zrovna moc neklapalo, ale naštěstí měli Benji a Joel vždycky jeden druhého. Když už se rodina skoro rozpadla, pustili se do muziky. Díky staršímu bratru Joshovi se dostali k albům kapel jako jsou třeba Rancid, Minor Threat, the Cure, the Smiths a spoustu dalších. Tenhle styl muziky je hodně ovlivnil.
Tak se Benji začal v 16 učit na kytaru a Joela to táhlo spíš ke zpěvu. Benji říká: "Hned nato jsme začali skládat vlastní písničky. Jakmile jsme se vrátili ze školy, zavřeli jsme se do pokoje a tam jsme každý den hráli a zpívali."
Když se k nim přidal basák Paul a bubeník Aaron, pojmenovali svou kapelu podle dětské knížky "Good Charlotte" a svoje první vystoupení měli u souseda ve sklepě před asi 20 lidmi. "Hráli jsme jenom naše vlastní písničky, protože jsme nebyli dost dobrý na to, abysme se naučili songy někoho jinýho."
Benji s Joelem se začali věnovat hudbě, ikdyž neměli skoro žádné peníze na vybavení ani žádné kontakty s hudebním průmyslem. Good Charlotte natočili první demo, napsali svůj životopis a začali to rozesílat do všech nahrávacích společností, které našli v časopisech.
"Do těch dopisů jsme psali: my jsme Good Charlotte a pokud s náma podepíšete smlouvu hned, vyjde vás to mnohem levnějc, než když budete čekat." vzpomíná Benji. "Měli jsme štěstí, že jsme nebyli moc informovaný. Proto nás nemohlo odradit to, jak to v showbusinessu opravdu chodí."
V červnu 1997 dvojčata odmaturovala a jako dárek za ukončení školy jim maminka darovala letenky do Kalifornie. "Některé z našich oblíbených kapel jako třeba Green Day začínali v klubu 924 Gilman Street na východním pobřeží. Takže když jsme odmaturovali, hned v létě jsme jeli navštívit ten klub. Nikdy předtím jsme ani neletěli letadlem, ale měli jsme tetu v Berkeley a ta nás nechala u sebe přespat."
Bráchové se vrátili domů do Marylandu s novou inspirací a odhodláním. Přestěhovali se do Annapolis, kde odehráli spoustu koncertů a na živobytí si vydělávali "všema možnejma špinavejma pracema." Benji jich vyzkoušel přes 30! "Byly to těžký časy, ale zároveň jsme se měli fajn. Občas je dobrý mít hlad."
Když se ke Good Charlotte přidal i druhý kytarista Billy, kapela byla kompletní. Vyhrála místní soutěž a jejich song "Can't Go On" byl zařazen na výběrové album místních talentů. Začal se o ně zajímat jeden manažer a kapela Lit jim nabídla, aby jim dělali předskokany na jejich vyprodaných koncertech na východním pobřeží.
"Neměli jsme prachy, neměli jsme auto a tak jsme se nemohli dopravit na koncerty. Naše maminka bydlela na pozemku sousedů v něčem, co by se dalo nazvat kůlna, a jediný, co měla, byla malá dodávka. Přesto nám to auto dala, abysme mohli jet na ty koncerty a řekla, že sama se do práce dostane vlakem nebo pěšky. To jenom dokazuje, jak moc při nás celou dobu stála."
"Když jsme v prosinci 1999 vystupovali v New Yorku s Lit, všechny nahrávací společnosti nám odpověděli. Smlouvu s Epic jsme podepsali v květnu 2000 ve studiu, kde jsme natočili naše první album Good Charlotte a to vyšlo v září 2000."
Od té doby byla kapela pořád na cestách. Po 3 měsících koncertování s MxPx přišlo Warped Tour 2001 a pak vystupovali až do Vánoc. Také jeli na turné do Austrálie a na Nový Zéland, kde se jejich debutové album stalo platinovým. Díky stálému vystupování získali Good Charlotte spoustu fanoušků a jejich videa "Little Things", "Motivation Proclamation" a "Festival Song" se začali často objevovat na MTV. Na americkém MTV dokonce Benji a Joel uváděli (a myslím, že ještě uvádí) pořad "All Things Rock".
V roce 2002 vydali Good Charlotte druhé album s názvem "The Young and the Hopeless" a na podzim roku 2004 vyšlo třetí CD "The Chronicles of Life and Death".
Benji říká: "Nemyslím si, že jsme lepší, než ostatní kapely, ikdyž si myslím, že jsme upřímnější a přirozenější, než většina z nich. Chceme, aby nás lidi posuzovali podle toho, co opravdu děláme a ne, aby nás zařadili do nějakého žánru mezi další kapely, se kterýma nemáme nic společnýho."Evanscence//Photoshoot 0.1

16. května 2009 v 22:30 | ►LaDy GuAnO©◄ |  ×PhOtOsHoOtS×
Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingZDROJ →for me
ZDROJ →for you

*1582*X!1190!XX Hehe *3382* Xkuk =)XXSpíím, nerušit *4440* X*447* XObrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/41/41.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.XObrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.X XKure *4028*XObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!663!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.X1082XObrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1421!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.XX
XObrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/9/1009.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.XX!968!X X*1581*XX *2225*XX kissesX*1945*X!969!XXX !811!XX
X X967X1271X900X*1362*X*1408*X*2731*XXIndeed *2316*XXŠušky šušky *2470*XLáska, obětí *364*
X X
X
XXhaha.gif image by SaliskoXXXDommie/d-works.sblog.czXicône 4
Xlaugh-2.gif image by SaliskoXsick-1.gif image by SaliskoXXXX43447.gif image by SaliskoXXi_0670.gif image by SaliskoXXXhttp://emo-hannah.blog.cz/Xtoast_smileXXXXthawake-1.gif image by SaliskoXXX!811!Xthwow.gif image by SaliskoX692XXno.gif image by SaliskoXXthwow.gif image by SaliskoXXXXPhotobucket - Video and Image HostingXXXXXXXXXXgasp.gif image by SaliskoXhttp://emo-hannah.blog.cz/Xtongue-4.gif image by SaliskoXcringXXXLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaXX409Xsleep-1.gif picture by sadistic_vampXhappy-3.gif image by SaliskoXXX2m2esdl.gif image by LowinkaXXangry-2.gif image by SaliskoXXi_0716.gif image by LowinkaXXXXPhotobucket - Video and Image HostingXXX24n.gif(118 b)Xthawake-1.gif image by SaliskoXX.X.jumpy.gif image by SaliskoXPixelsX:hamXXXPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketX!1096!Xlaugh-2.gif image by SaliskoXXXX!968!X!617!XX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXchibi_white_01.gif image by LowinkaX2eulb4i.gif image by LowinkaXXXXthinkheart.gif image by SaliskoXXlaugh-1.gif image by SaliskoXthBlush-3.gif image by SaliskoXXtongue-4.gif image by SaliskoXXlove-7.gif image by SaliskoXX!616!XXPhotobucket - Video and Image HostingXXhappy-3.gif image by SaliskoXX03.gif image by SaliskoXXXXX17-2.gif image by SaliskoXhihi.gif image by SaliskoXXloving.gif image by SaliskoX01.gif image by SaliskoXXX
!1354!X!1010!X!1094!X!1361!X!638!X!887!X!187!X!1304!X!1101!X!1133!
XXXXX
XXXXXX
XX
XXXXXXXXXPhotobucket - Video and Image HostingXPhotobucket - Video and Image HostingX2eulb4i.gif image by LowinkaXkissesXXfrog.gifXXPhotobucket - Video and Image HostingX!1128!XXXkorunaX866.gif image by LowinkaXXXicon_42.gif image by SaliskoXXXXXXXhihi.gif monuliik.blog.cz picture by monuliqXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXSnake!XXPhotobucket - Video and Image HostingXXXXXXsupermanXXshoppe5.gifXXXXthinkheart.gif image by SaliskoXXXXXPhotobucket - Video and Image HostingXXXXXXXXXImage Hosted by ImageShack.usXXXXXXXX XXHahaha *4822*XHeY! *4825*XnotaXXXXXXXXXXthwow.gif image by SaliskoXXXXstar smileXkacenkaXjablíčkoXAppleXx_xXkytiiXheartsX!617!X:peace:XXthblinkingmoney.gif image by SaliskoXpixelXpaccXX258XXXLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaXXXXXXX654X314X740XXX1204X1045XXXX547X663X544X315X311X353XpixelX!767!XXXXXXXXXXX20n.gif(94 b)XXXhttp://www.strawberry-gashes.net/you/favicons/rainbow.gifXred and white polka dottedXXXXXXXXX2m2esdl.gif image by LowinkaX!969!XXXX:sldiiiiXXtelXXthdiamond.gif image by SaliskoXz38313041.gifXXXXXhttp://i242.photobucket.com/albums/ff95/kaathrine2/pixels/4znvd6r.gifXXLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaXXXlol.gif lol image by EnidtaX:kiss:XpixelsXhttp://i167.photobucket.com/albums/u139/Enidta/32.gifXz38313041.gifXXXXX:hamXXXXXXXXXXXXXXthblinkinglightbulb.gif image by SaliskoXXXXXX-XXXX
XstarXe.cnotickaXDomuXmodré srdíXTelevizeXheyXmntXXotaznikX:)X<3X@XvodafoneXO2XdanuskaXpolojasnoXXkytiXkytiXkytiX:-FXhoiXparba 2 ;)XmuzXzenaXakvárkoXsponkaaaaaXTelefonXTřešněXILH TVXAppleXilhanek WCXe-mailXZavináč :DXgvusc.pXjablíčkoXVepřík...XpapagájX<3Xstar smileXDuchXPohárXRXpoznamkyXLexilushXLexilushXhvezdaXo8-XS.XCamparisXx_xXkacenkaX